ปิดแล้ว
โพสต์ มากกว่า 1 ปีที่ผ่านมา

$10-200 USD

ชำระเงินเมื่อส่งงาน
Witam, Mam już pewną "bazę danych" w excelu (oczywiście jest możliwość wyboru - albo pobieranie z danych z dwóch stron betexplorer + futbol24 lub może API? Do uzgodnienia), która została wygenerowana ze skryptu, więc tego też można użyć. W każdym razie potrzebuję narzędzia, które: wydobędzie dane (pewne daty według pewnego warunku/kryterium) i będzie "miało w sobie te daty" porówna około 15 tysięcy wierszy, około 130 kolumn, w każdym wierszu między 5 a 60 dat, są to drużyny, więc jeżeli drużyna A vs B zrobiła coś według kryterium w meczu, do tego B vs C również to zrobiła według kryterium to "wypluwa" potencjalnie A vs C z datą kiedy następny mecz wydobycie danych, że dany mecz (ten według warunku) sędziował XYZ można ustawić Wyszukaj mecze na dzień xx.xx.2022 (i dalej), ustawia się filtr, że bierze pod uwagę A vs B grają jutro mecz, a w swojej historii meczy wspólnej już posiadają mecze według tych kryteriów, narzędzie samo oblicza możliwość wystąpienia takiego czegoś Ciężko mi tutaj więcej szczegółów rozpisywać, więcej mógłbym w wiadomości prywatnej #Edit Pierwsze, najważniejsze i w sumie cały fundament dzięki któremu ma cokolwiek działać i mieć jakąś podstawę Wydobycie wszystkich danych, a raczej dat meczów, w którym: A vs B A wygrało do przerwy, ale przegrało mecz oraz na odwrót B wygrało do przerwy, ale przegrało mecz Czyli wynik do przerwy 1:0, ale koniec meczu np 1:2 1:3 itd. Wydobycie takich danych z dwóch stron ([login to view URL] oraz [login to view URL]) mamy gotową "bazę" z 15000-17000 drużyn, ponad 100 kolumn (1 kolumna = 1 miesiąc) Połączenie wszystkich danych i wydobycie "Potencjalnych trójkątów" czyli A vs B (do przerwy 0:2, cały mecz 4:2) B vs C (do przerwy 1:0, cały mecz 1:2) tu już mamy trójkąt i widzimy potencjalnie, że: A vs C zagra jutro lub w jakiś tam inny dzień i jest możliwość, że również będzie do przerwy 0:1 i cały mecz np 3:1 lub na odwrót (wyniki jakiekolwiek, chodzi o sam warunek, wygrana do przerwy, przegrana cały mecz i na odwrót) Jeśli jest możliwość to wydobycie jakby sędziego danego meczu czyli są rózne mecze, A vs B, D vs B itp itd jeden sędzia o nazwie XYZ sędziował mecz, w którym zaszedł warunek do przerwy drużyna A przegrała, cały mecz wygrała (lub na odwrót) no i data tego, czyli rozpisanie takiego czegoś dla sędziów danych meczów Wydobycie danych mecz przed takim meczem z warunkiem ht/ft wygrana/przegrana czyli 10.5.2022 był mecz A vs B w którym było do przerwy wygrana przez gospodarzy, cały mecz przegrana przez nich a mecz przed jedna z drużyn grała i padła czerwona kartka/był rzut karny lub wynik X:X czyli powiedzmy chciałbym wydobyć coś takiego, że 5.11.2019 A vs B (1:0 do przerwy, 1:2 cały mecz) mecz wstecz drużyna A grała vs drużyna C, grała 2.11.2019 i w meczu padła czerwona kartka (dla jakiejkolwiek drużyny) mamy to zapisane, wydobyte mecz 22.1.2020 drużyna A vs D (1:2 do przerwy, 3:2 cały mecz) drużyna A grała poprzedni mecz 18.1.2020 i również padła czerwona kartka więc takie sprawy Możliwość filtrowania czyli: Pokaż mi wszystkie drużyny z bazy (z 1 punktu), gdzie: zrobiła do przerwy wygrała/cały mecz przegrała (lub na odwrót) w miesiącach lipiec 2021, lipiec 2020, lipiec 2019 lub w okresach 2/3 miesięcznych czyli w okresie lipiec-wrzesień miała największą ilość takich meczów

รูปอวาตาร์ของผู้ใช้
Hi there, ★★★ Scrapping / Python / Selenium Expert ★★★ 9+ Years of Experience ★★★ I've read requirements and ready to write script to scrape data from website. Some major works we do: ✔️ Product Websites Scraping: eCommerce (Shopify, eBay, Amazon, AliExpress. etc) ✔️ Advertising or Ads posting sites (gumtree, Rightmove, Asian metal. etc) ✔️ Login required websites ✔️ Process Automated Tasks (Automatic download file from any website pdf, CSV, etc) ✔️ Software and Scripts Development ✔️ With Browser load and Without Browser load ✔️ Web research and Data Entry work as well, ✔️ Scrapped Datastore into multiple form SQL server, CSV, Excel any many more like JSON. We use different tools and techniques to scrape the websites depending on the kind of task but mainly Python, C# Desktop Application and Selenium and Html Agility. I'll be glad to discuss project before start so let's chat. Thanks for your consideration. Best Regards, TechPlus Team
$200 USD ใน 7 วัน
4.8 (338 รีวิว)
8.1
8.1
⭐Hello!⭐ It's great to bid for you. I have read your description and I'm confident in my skill and can complete your request perfectly in short time. I have worked a lot with PHP and JavaScript and build website. I love Python web development. If you hire me, I will do my best for you to complete with better qualification and faster speed. I am available now and can start immediately your projects. I will wait for your answers until you ping me. Best regards!